69371-2

Kurucu
Arb.Necip Oğuzhan NOMER

Necip Oğuzhan Nomer 1977 Trabzon Doğumludur. Tokat Erbaa, Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu ve Giresun Atatürk Lisesi Türkçe Matematik bölümü mezunudur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitimini tamamlamıştır. Üçüncü kuşak hukukçu olarak baba mesleği hakimliği değil avukatlığı seçmiştir. Stajını İstanbul Barosunda tamamladıktan sonra çeşitli hukuk bürolarında ve holdinglerde çalışmıştır. Nakliye Hukuku üzerine eğitmenlik yapmıştır. Serbest avukatlığa ise 2005 tarihinde kendi hukuk bürosunu kurarak başlamış olup, Kadıköy'de hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetlerine devam etmektedir. Ticari şirketlere, Holdinglere, derneklere, site yönetimi ve yapı kooperatiflerine yerli ve yabancı müvekkillere hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. 

Arabuluculuk sınavında başarılı oluş olup, aynı zamanda hukuki meselelerin halledilmesi için arabuluculuk yapmaktadır. İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Spor Hukuku ve Enerji ve Maden Hukuku Uzman Arabulucusu olarak hukuki meselelerin halledilmesi için dava şartı ve ihtiyari arabuluculuk yapmaktadır.

Ticaret ve İcra Hukuku, Aile ve Miras Hukuku, İş ve Sigorta Hukuku, Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Trafik Sigorta Hukuku, Bilişim ve İnternet Hukuku, İdare Hukuku, Tüketici Hukuku, Spor Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku ilgilenmiş olduğu hukuk alanlarıdır. İlgili olmuş olduğu birçok hukuk alanında sertifikaları bulunmaktadır. Şuan İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde Lisans Eğitiminde Son Sınıf Öğrencisidir. 

Türkiye Barolar Birliği, İstanbul Barosu, İMAG, Türk Hukuk Enstitüsü, Vakfıkebir Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Mobbingle Mücadele Derneği ve Trabzonspor Kongre üyesidir.

Sertifikalar – Makaleler

1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
11 12 13 Uluslararası-Ticaret-Yatırım-Hukuku-Bahçeşehir-1024x727 14

 

 

 

 

Ortak

Av.Damla SARIOĞLU